Tipy a rady

Vyperte si organismus. Po období zimního zásobování je jaro ideální na očistu

Pečovat o své zdraví je třeba během celého roku, avšak jsou období, kdy by preventivní „úklid“ v celém organismu měl být samozřejmostí. A jako říká MUDr. Sova, je lepší se bát, než se vyděsit. Přírodní saponiny z rostliny yucca navedou organismus na cestu očisty s lehkostí.

Správným heslem mnoha hospodyněk je jarní úklid. V zimě může zasněžená krajina vypadat hezky, ale jakmile sníh roztaje, najednou se objeví spousta nepořádku a špíny. V zimě nikoho neláká dělat velký úklid, ale jakmile přijdou první teplejší dny, každý se s chutí pustí do úklidu zahrady nebo okolí svého domu či bytu.

Podobné procesy, které probíhají v přírodě, se odehrávají i v našem těle. Na vnitřních površích lidského těla se mohou usazovat různé škodlivé prvky a sedimenty, které pak pomalu brání správnému fungování jednotlivých systémů. Ať už se jedná o trávicí trakt, dýchací soustavu nebo cévní systém, všude se mohou nacházet nežádoucí sedimenty,“ vysvětluje MUDr. Oto Sova, CSc. Odstranit tento stav nebo mu předcházet je poměrně obtížné a možnosti z hlediska preventivní medicíny jsou poměrně malé. Příroda nám však nabízí látky, které jsou užitečné i v této oblasti.

Saponiny – organická mýdla

 Při systematickém studiu účinků saponinů z výživového doplňku DIAMOND YACCA doctor sova® na lidský organismus jsem na počítači shromáždil údaje od pacientů, distributorů, ošetřujících lékařů a experimentátorů, kteří začali tento přípravek užívat, protože trpěli problémy příznačnými pro zanesený organismus. Byli jsme velmi překvapeni, když jsme zjistili, že i lidé, kteří žili naprosto příkladně, tj. byli abstinenti, nekuřáci, vegetariáni a sportovci, trpěli po určité době stejnými příznaky jako lidé, kteří se oddávali všem neřestem,“ popisuje lékař.

U lidí, kteří žijí příkladným životem, se nemoci projeví o něco později ve srovnání s těmi, kteří mají nezdravý životní styl. Na trhu dnes pravděpodobně nenajdete přípravek, který by byl při „vyprání celého organismu“ tak užitečný jako saponinový doplněk stravy DIAMOND YACCA doctor sova® a pomáhal tak co nejvíce oddálit neblahé následky zanesení organismu. „Dlouhodobý výzkum ukazuje, že v současné době neznáme žádný jiný prostředek,“ dodává vědec Oto Sova.

Saponiny se nazývají organická mýdla a běžně se v malém množství nacházejí v různých druzích zeleniny, bylinkách, ovoci či červeném víně. Na tělo mají stejný účinek jako mytí špinavých hrnců saponátem, a to jak zevnitř, tak zvenčí. Pracují způsobem snížení povrchového napětí všech sedimentů a škodlivých prvků, kdy dochází k jejich zředění, což napomáhá jejich odstranění z těla ven. Jeden typ saponinů, který působí pouze ve střevech pění, proto je vyprání“ organismu výstižným přirovnáním.

DIAMOND YACCA doctor sova® 280 tobolek

DIAMOND YACCA doctor sova® 280 tobolek

Jarní úklid

V zimě je potrava kaloricky vydatnější a do značné míry je omezen přísun vitamínů, pektinů a jiných látek, které obsahují rostliny. Pravděpodobně si řeknete, že dnes je nabídka čerstvého ovoce a zeleniny lepší než v minulosti. „Nicméně doprava, např. z Jižní Afriky, Ameriky či Venezuely trvá osm až deset dní a značně znehodnotí látky, které by měly být v těchto potravinách přítomny. K tomu přispívá i dřívější sklizeň nezralých plodin,“ vysvětluje MUDr. Oto Sova, CSc.

V chladnějším období je vyšší příjem tuků, cukrů a alkoholu zejména před, během a po vánočních svátcích a Novém roce. A právě v tomto období se náš organismus může nejvíce zanášet. „V zimě se zákonitě usazování sedimentů v organismu zvyšuje a nejeden cholesterolový playerský plak, tj. povlak, který může zúžit tepny, omezit průtok krve a zvýšit riziko vzniku krevních sraženin, se vytvořil za krátké tři – čtyři měsíce!“ Vyčištění a vyprání celého organismu by proto mělo přijít na řadu v jarním období.

Třešnička na dortu – preventivní užívání saponinů

Prospěšný je zdravý životní styl, vyhýbání se tukům, kouření, alkoholu a hlídání si váhy. Avšak dost často to nestačí. MUDr. Sova doporučuje užívat saponiny z DIAMOND YACCA doctor sova® nejen v jarním období, kdy chceme pročistit svůj organismus a podpořit své zdraví nebo v době nemoci, ale také poté, co jsme se již z nemocí zotavili.

„Na základě dlouholetých výzkumů a sledování výsledků laboratorních vyšetření testovaných jednoznačně doporučuji, aby uživatel přípravku DIAMOND YACCA doctor sova®, kterému saponiny pomohly ke zbavení se svých potíží, preventivně užíval jedno až dvě malá balení přípravku na jaře, a velmi dobře udělá, když to zopakuje i na podzim. Je totiž lepší se bát, než se vyděsit.“

Patentovaná výroba DIAMOND YACCA doctor sova®

Doplněk stravy obsahuje saponiny získané z palmy yucca, které jsou následně separovány patentovanou metodou MUDr. Sovy, autofokusací. Při tomto procesu jsou saponiny rozděleny na steranové a terpenové čistým elektrickým proudem. Nepoužívá se tedy žádná chemie. Rozdělení saponinů je nezbytné k následnému smíchání obou typů saponinů ve správném poměru, protože steranové saponiny, které mají velkou molekulu, působí v trávicím traktu a terpenové s menšími molekulami působí v cévách a lymfě. Tím je zaručen správný poměr, kvalita, a tedy i účinek saponinů.

Přírodní postup výroby DIAMOND YACCA doctor sova® bez použití syntetických extrakčních činidel a jiných chemikálií rovněž zajišťuje, že při jeho užívání do těla nevnášíte další potenciálně škodlivé látky. Spokojenost naprosté většiny uživatelů znamená, že se na jeho kvalitu můžete spolehnout.

DIAMOND YACCA doctor sova® má kontrolované složení vyvinuté na vědeckém základě. Nese ochrannou známku a je certifikovaná.

DIAMOND YACCA doctor sova® 140 nebo 280 kapslí koupíte zde.

Napsat komentář