Vážení zákazníci a přátelé,

rád bych vás přivítal na mojí nové webové stránce.

Můj život vždy byl a stále je moc pestrý a někdy i nevypočitatelný až překvapivý. Posledně to zařídil tak, že rodinná firma spoluvedená mými blízkými se začala odklánět od směru, kterým jsem se celý život ubíral a v kterém bych rád i nadále pokračoval. 

Výzkumu přírodních saponinů se věnuju již 33 let. Byla to tvrdá a důsledná práce, výsledkem které byl výživový doplněk stravy s názvem DIAMOND YACCA. Jde o jedinečný a složením vypiplaný produkt, základem kterého jsou vybrané saponiny z Yuccy pěstované ve  výjimečných oblastech, modifikované a namíchané v správném poměru. S hrdostí můžu říciť, že saponiny odo mne jsou jen jedny - mají podobu produktu s názvem DIAMOND YACCA doctor sova®.

Prodej mého doplňku stravy DIAMOND YACCA doctor sova® se podstatně liší od prodeje a nabídky konkurenčních výrobků s obdobnými názvy produktů, s bezduchými a nadsazenými reklamami, a to nejen už zmíněnou patentovanou výrobou a složením, ale i poskytováním bezplatného odborného poradenství výrobcem, čili mnou.

Účinky saponinů se na onemocnění různí a nelze opsat všechny eventuality, současně saponiny v případě různých chorob můžou pomoci efektívněji, jestli je jejich užívání  usměrňováno odborníkem. Proto na mojí webové stránce najdete i část poradna, kde do formuláře můžete popsat váš zdravotní problém. Protože preferuji  hluboký lidský přístup, budu se vám snažit pomoci a v co nejkratším čase odpovídat na vaše otázky a instruovat vás v užívání saponinů. Případně mne můžete kontaktovat i přímo mailem na: oto.sova@doktorsova.sk anebo telefonicky na čísle 00421 905 608 455.

Produkty DIAMOND YACCA doctor sova®  můžete zakoupit na stránkách www.doktorsova.sk anebo www.doktorsova.cz.

S úctou, Váš doktor Sova